MISCELLANEOUS / Toys / Toys 13899475
nr 1389 9475
TOYS
2 parts, old, Häst med vagn & Brandbil. Length: , wear, damages, colour loss.
2 delar, modell äldre, Häst med vagn & Brandbil. Längd:
Condition: slitage, skador, färgbortfall
400
SEK 200
Monday April 5 2021
at 20:31:37
150 kr